DIAGNOSTIKA

Disponujeme diagnostickými přístroji, které umožňují čtení závad a snímačů, testy akčních členů, mazání servisních intervalů atp.

SERVIS VOZIDEL

Zajišťujeme služby pro motoristy od mechanických, pneuservisních, karosářských a lakýrnických prací až po autoelektriku a moderní diagnostiku.

LISTOVÉ A VZDUCHOVÉ PÉROVÁNÍ

Profesionální montáž listového a přídavného vzduchového pérovaní, určeného zejména pro nákladní vozy.

Provozovna se nachází v centru Tišnova, směrem ke kostelu. Mapa k nahlédnutí je zde.

služby

Autoservis Tišnov zajišťuje komplexní služby pro motoristy. Naším cílem je zajistit celkovou škálu služeb tzv. „pod jednou střechou“ pro co možná nejrychlejší a nejsnažší cestu k vyhovění přání zákazníka.

Náš tým tvoří zkušení pracovnící s mnohaletou praxí a to jak v oblasti technického poradenství, tak i především v samotném servisním a opravárenském procesu.

Provádíme mechanické, elektrikářské i klempířské práce a specializujeme se na DIAGNOSTIKU vozidel všech značek na trhu nejmodernějšími diagnostickými přístroji. Jako doplňkové služby můžeme jmenovat například kompletní pneuservisní služby, prodej náhradních dílů, měření emisí, zajištění lakýrnických prací, zajištění technických prohlídek, měření geometrie, údržbu klimatizací a mnoho dalších...

Každého zákazníka si velmi vážíme a individuálním přístupem se snažíme nalézt nejvhodnější řešení...

Poskytované služby
Autoservis Tišnov
Autoservis super expres Tišnov s.r.o.
Bezručova 1751
666 01 Tišnov
Servis a opravy vozidel všech značek,
zejména francouzské vozy.
Autoservis
Pneuservis
Lakování aut
Diagnostika aut
Montáže listových a vzduchových pérování
Klimatizace
Listové a vzduchové pérování
určeno pro obytné a hlavně dodávkové vozy, které slouží k převozu vysokohmotnostních materiálů, jemiž je namáhána zadní náprava automobilu. Přídavné vzduchové pérování bylo vyvinuto pro prodloužení živnotnosti nápravy ....
Fakturační údaje:
Autoservis Super Expres Tišnov s.r.o.
IČ: 0289366
DIČ: CZ02893266
Rysova 520/2a
621 00 Brno